Skład Komisji Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - VIII kadencja (2018-2023)

Na podstawie Uchwały nr II/17/18 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 5 grudnia 2018 z późn. zm. ustalono skład komisji:
  • Maciej Szlagowski - Przewodniczący Komisji
  • Tomasz Gordon - członek
  • Artur Koper - członek
  • Tomasz Skotnicki - członek
  • Bogusław Guziński - zastępca Przewodniczącego Komisji

metryczka


Wytworzył: Rada Miejska w Koronowie (11 grudnia 2018)
Opublikował: Mariusz Frelke (12 grudnia 2018, 10:25:23)
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Koronowie

Ostatnia zmiana: Renata Grochowska (15 stycznia 2020, 14:04:50)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 912