Składy komisji Rady Miejskiej - VII kadencja (2014-2018)

Skład Komisji Rewizyjnej
  • Ewa Janina Semrau – przewodnicząca komisji
  • Patryk Stanisław Mikołajewski - zastępca przewodniczącej komisji
  • Ewa Jadwiga Szymańska - sekretarz komisji
  • Danuta Czarnotta - członek komisji
  • Tomasz Gordon - członek komisji
Skład Komisji Finansów, Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego
  • Tomasz Gordon – przewodniczący komisji
  • Barbara Maria Stańczak - zastępca przewodniczącego komisji
  • Krzysztof Bartłomiej Holka - członek komisji
  • Waldemar Małaczyński - członek komisji
  • Wojciech Orliński - członek komisji
  • Olech Stanisław Raddatz - członek komisji
  • Justyna Rakowska - członek komisji
  • Waldemar Ireneusz Sienkiewicz - członek komisji
  • Maciej Szlagowski - członek komisji
  • Ewa Jadwiga Szymańska - członek komisji
  • Maria Magdalena Leszczyńska - członek komisji od dnia 27.10.2017 r. (Uchwała Nr LIII/447/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 27 października  2017r.)
Roman Michał Gut wykreślony ze składu osobowego komisji Uchwałą Nr L/426/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 30 sierpnia 2017 r.

Skład Komisji Przestrzegania Prawa, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej
  • Danuta Elżbieta Czarnotta – przewodnicząca komisji
  • Wojciech Robert Kruszczyński - zastępca przewodniczącego komisji
  • Marian Bogusław Kuropatwiński - członek komisji
  • Wojciech Orliński - członek komisji
  • Andrzej Podolski - członek komisji
  • Maciej Szlagowski - członek komisji
  • Robert Mieczysław Wiśniewski - członek komisji
  • Maria Magdalena Leszczyńska - członek komisji od dnia 27.10.2017 r. (Uchwała Nr LIII/448/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 27 października  2017r.)
Roman Michał Gut wykreślony ze składu osobowego komisji Uchwałą Nr L/427/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 30 sierpnia 2017 r.

Skład Komisji Oświaty, Kultury Sportu i Turystyki
  • Halina Maria Bociek - przewodnicząca komisji
  • Robert Mieczysław Wiśniewski - zastępca przewodniczącej komisji
  • Wojciech Robert Kruszczyński - członek komisji
  • Patryk Stanisław Mikołajewski - członek komisji
  • Andrzej Podolski - członek komisji
  • Justyna Rakowska - członek komisji
  • Ewa Janina Semrau - członek komisji
  • Katarzyna Karwat - członek komisji od dnia 30.08.2017 r. (Uchwała Nr L/428/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 30 sierpnia 2017r.)
Andrzej Kazimierz Kozański – wykreślony ze składu osobowego komisji Uchwałą Nr XLIV/360/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 26 kwietnia 2017 r.

Składy Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska
  • Olech Stanisław Raddatz – przewodniczący komisji
  • Halina Maria Bociek - zastępca przewodniczącego komisji
  • Krzysztof Bartłomiej Holka - członek komisji
  • Marian Bogusław Kuropatwiński - członek komisji
  • Waldemar Małaczyński - członek komisji
  • Waldemar Ireneusz Sienkiewicz - członek komisji
  • Barbara Maria Stańczak - członek komisji
  • Katarzyna Karwat - członek komisji od dnia 30.08.2017 r. (Uchwała Nr L/429/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 30 sierpnia 2017r.)
Andrzej Kazimierz Kozański – wykreślony ze składu osobowego komisji Uchwałą Nr XLIV/361/17 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 26 kwietnia 2017 r.
 
Skład Komisji Statutowej Rady Miejskiej w Koronowie
  • Wojciech Robert Kruszczyński - przewodniczący komisji
  • Barbara Maria Stańczak - zastępca przewodniczącego komisji
  • Marian Bogusław Kuropatwiński - członek komisji
  • Robert Mieczysław Wiśniewski - członek komisji
  • Halina Maria Bociek - członek komisji
Skład doraźnej Komisji Statutowej
  • Halina Maria Bociek
  • Marian Bogusław Kuropatwiński
  • Barbara Maria Stańczak
  • Robert Mieczysław Wiśniewski
  • Wojciech Robert Kruszczyński

Wytworzył: - (4 grudnia 2018)
Opublikował: Mariusz Frelke (4 grudnia 2018, 12:30:21)
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Koronowie

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 111

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij